Úvod Informace o obci Historie

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Jedousově a Loděnici.

V neděli 26.listopadu 2017 se v naší obci uskutečnila již podruhé za velké účasti obyvatel akce,

" Slavnostní rozsvícení vánočního stromu".  Od 17.00 hodin akce začala v kapli Panny Marie malým koncertem. Opět vystoupila Andrea Kožená a Tereza Bačkovská. Děti za svoje vystoupení sklidily zasloužený potlesk. Kapli opět zdobí po dobu svátků krásný vyřezávaný betlém, který všem zpříjemní sváteční čas a je ozdobou v naší kapličce.  Díky nadšení a obětavosti některých obyvatel bylo zdarma pro návštěvníky akce připraveno bohaté občerstvení v podobě vánočního cukroví, perníčků a křížal a moravských koláčků. Vhod přešel i teplý punč, vánoční svařák, ale i něco ostřejšího.  Poté se rozsvítil vánoční strom. Letos máme novou výzdobu a strom je oproti letům minulým jenom jeden.   Po celou dobu panovala krásná a pohodová atmosféra, akce se velice vydařila.  Vytvořila se další tradiční akce v naší obci.

V sobotu 2.prosince se poprvé v historii konalo také „Slavnostní rozsvícení vánočního stromu“, v naší místní části Loděnice. Vánoční strom nám svítí u naší zrekonstruované hasičárny. Akce se zúčastnila většina obyvatel Loděnice. Poté se v společenských prostorách hasičárny konala malá oslava.

Závěrem velké poděkování všem lidem, kteří pomohli obě akce uspořádat.

Jiří Kožený starosta

foto v naší fotogalerii

 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Titulek:
Komentář:

Svátek má

Dnes : Světlana
Zítra : Radek

Nově na úřední desce

Záměr obce prodat majetek.
Vyvěšeno:
16.3.2018

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy bobr evropský....
Vyvěšeno:
11.3.2018

Veřejné zasedání Zastupitelstva obce Jedousov dne 15. 3. 2...
Vyvěšeno:
8.3.2018

Kalendář a akce

<<  Březen 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Firmy v naší obci

Ziveobce.cz